Eventy

Jesteśmy enklawą kuchni bliskowschodniej na gastronomicznej mapie Warszawy. Unikalny klimat lokalu, fantastyczne wnętrza, piękny widok na prawą stronę Wisły gwarantuje spędzenie niepowtarzalnych chwil w naszej Restauracji.

To co cechuje naszą restauracje na tle innych restauracji jest niepowtarzalna kuchnia, fantastyczna atmosfera oraz piękny widok na prawą stronę Warszawy. Znajdujemy się nad samym brzegiem Wisły przy Moście Poniatowskiego. Piękne wnętrza naszej restauracji były wielokrotnie nagradzane i nominowane do wielu plebiscytów takich jak: Polskie Wnętrze 2017 czy międzynarodowego konkursu Restaurant & Bar Design Awards.

Niewątpliwie naszym atutem jest postać naszego szefa kuchni Sławomira Żuchowskiego, który od ponad 10 lat specjalizuje się w kuchni izraelskiej. Był on osobistym szefem kuchni Michaela Josepha Schudricha naczelnego rabina Polski, szlify zbierał w nieistniejącej już restauracji Yaffo – gdzie był szefem kuchni (posiadająca certyfikat koszerności), oraz restauracji Tel-Aviv gdzie również pełnił funkcję szefa kuchni. Współpracował z maszhijachach kaszrut Efraimem Weitmannem. 

Dysponujemy powierzchnią:

200 m2 Restauracja

70 m2 Zabudowa Restauracji

500 m2 ogród z tarasem 

Organizujemy:

Przyjęcia firmowe

Imprezy okolicznościowe

Bankiety

Szkolenia

Śniadania Prasowe

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Koncerty na żywo

Eventy

Zaufali nam

"Dziękujemy za zorganizowanie tak ważnego wydarzenia dla naszej firmy jakim były pierwsze urodziny IQOS w Polsce!"

MASTERCARD

" Chciałabym w imieniu swoim ale i pozostałych osób bardzo Panu podziękować za całą pomoc przy zorganizowaniu wczorajszej kolacji świątecznej – było fantastycznie!"

Ernst & Young

"Impreza w Zachodnim Brzegu była najlepszą imprezą firmową jaką zorganizowaliśmy do tej pory"

©2023 by Thyme. Proudly created with Wix.com